Značky

 

PŘEHLED ZNAČEK

HÁČKOVÁNKY  logo Hackovanky

Příběh Háčkovánek

Byla jednou jedna maminka, jejíž miminko se rozhodlo přijít na svět o nějaký ten měsíc dřív. Na prenatálním oddělení se o něj moc hezky starali. A protože se maminka chtěla nějak odvděčit, uháčkovala pro tato speciální (předčasně narozená) miminka na oddělení několik chobotniček, se kterými miminka tráví v inkubátoru svůj čas v objetí.

Maminka zjistila, že jí háčkování baví. A začala vymýšlet bytůstky, tvory a výtvory pro další miminka (ne jen ta předčasně narozená). A tak vznikly Háčkovánky. Pro radost maminkám, pro radost těm nejmenším!

 

PRODUKTY HÁČKOVÁNKY

hackovanky obrazek

martinelia   logo Martinelia

Připravujeme...

JIRI MODELS  logo Jiri Models

JIRI MODELS a.s. je společností s dlouhodobou tradicí, která již 30 let nabízí širokou paletu knih, hraček, her a papírenského zboží. Společnost sídlící v jihočeském Písku vznikla roku 1989 a od roku 1991 se věnuje nakladatelské činnosti se zaměřením na dětský sortiment.  

V průběhu svého rozvoje zaznamenala několik důležitých milníků, z nichž nejdůležitějším je specializace na vývoj licenčních titulů. Již více než 20 let spolupracuje se společností Walt Disney a za tuto dobu se stala jedním z jejích největších licenčních partnerů ve střední Evropě. Velice důležité místo v licenčním portfoliu zaujímá také Prasátko Peppa, Trollové, Mimoni nebo Tlapková patrola.

Společnost JIRI MODELS a.s. vyrábí řadu formátů omalovánek, kreativních aktivit a zábavných knížek, samolepky, pexesa a řadu dalších.

 

PRODUKTY JIRI MODELS 

image_TP 

 

NEBULOUS STARS  logo Nebulous Stars

Legendy říkají … Hvězdy skrývají hluboko uvnitř vesmíru poklad… své srdce … objevit ho však může jen někdo … někdo se srdcem podobným … to srdce bije v pravidelném rytmu tam, kde byly stvořeny jedinečné duše, duše stvořené z čisté lásky … jejich spojením vznikla nadpozemská krása.

Seznam se s hvězdami Nebulous Stars – Nebulia, Marinia, Petulia, Isadora, Coralia, Hazelia, Eclipsia, Iceana, Orelia, Estrelia, Feraliaz. Ty všechny provází kolekcemi Nebulous Stars.

Tvorbou úžasných předmětů z řady Nebulous Stars se zároveň seznámíš s krásnými éterickými bytostmi, které tě naučí meditovat a relaxovat. Současně povzbudí tvoji kreativitu a budou rozvíjet tvůj talent.

Vítejte ve snovém světě Nebulous Stars!

 

PRODUKTY NEBULOUS STARS 

01_1