Značky a licence

 

Přehled licenčních postaviček

 

 

Tlapková patrola     Prasátko Peppa        Ledové království                Myška Minnie

 

Myšák Mickey       Princezna Sofie První        Vampirina               Disney Princezny

  

Auta     Trolové

 

 

 

Přehled motivů

 

Jednorožci     Mořské panny   Víly          Dinosauři

 

Auta     Zvířátka    Plameňáci   Piráti

 

Moře a mořský svět

 

 

PŘEHLED ZNAČEK

JIRI MODELS  logo

JIRI MODELS a.s. je společností s dlouhodobou tradicí, která již 30 let nabízí širokou paletu knih, hraček, her a papírenského zboží. Společnost sídlící v jihočeském Písku vznikla roku 1989 a od roku 1991 se věnuje nakladatelské činnosti se zaměřením na dětský sortiment.  

V průběhu svého rozvoje zaznamenala několik důležitých milníků, z nichž nejdůležitějším je specializace na vývoj licenčních titulů. Již více než 20 let spolupracuje se společností Walt Disney a za tuto dobu se stala jedním z jejích největších licenčních partnerů ve střední Evropě. Velice důležité místo v licenčním portfoliu zaujímá také Prasátko Peppa, Trollové, Mimoni nebo Tlapková patrola.

Společnost JIRI MODELS a.s. vyrábí řadu formátů omalovánek, kreativních aktivit a zábavných knížek, samolepky, pexesa a řadu dalších.

 

PRODUKTY JIRI MODELS 

image_TP 

 

NEBULOUS STARS  logo Nebulous Stars

Legendy říkají … Hvězdy skrývají hluboko uvnitř vesmíru poklad… své srdce … objevit ho však může jen někdo … někdo se srdcem podobným … to srdce bije v pravidelném rytmu tam, kde byly stvořeny jedinečné duše, duše stvořené z čisté lásky … jejich spojením vznikla nadpozemská krása.

Seznam se s hvězdami Nebulous Stars – Nebulia, Marinia, Petulia, Isadora, Coralia, Hazelia, Eclipsia, Iceana, Orelia, Estrelia, Feraliaz. Ty všechny provází kolekcemi Nebulous Stars.

Tvorbou úžasných předmětů z řady Nebulous Stars se zároveň seznámíš s krásnými éterickými bytostmi, které tě naučí meditovat a relaxovat. Současně povzbudí tvoji kreativitu a budou rozvíjet tvůj talent.

Vítejte ve snovém světě Nebulous Stars!

 

PRODUKTY NEBULOUS STARS 

01_1

 

 

EMIPO       LOGO EMIPO

 

Emipo je český výrobce školních potřeb s více než 20 letou tradicí. Výrobky mají vysokou kvalitu a technickou úroveň zpracování. Firma získala certifikát Český výrobek, což poskytuje záruky jako například, že je výrobek vyroben v ČR, výrobce ručí za jakost, bezpečnost a nezávadnost výrobků, splňuje ekologické normy a další.

Emipo nabízí kolekce úžasných školních potřeb. Můžete si tak vybrat vše potřebné právě v tom designu, který se vašemu dítku líbí nejvíce. Emipo – to nejlepší do školy!

 

 PRODUKTY EMIPO

značka