Pravidla soutěže TÝDEN TLAPKOVÉ PATROLY

POŘADATEL SOUTĚŽE

Pořadatelem soutěže je Mgr. Blanka Koloušková, se sídlem Soukenická 360, 250 73 Jenštejn, IČ: 74348345, zapsaná v živnostenském rejstříku vedeném Městským úřadem v Brandýse nad Labem, provozovatel e-shopu www.minitiny.cz .

 

MÍSTO A DOBA KONÁNÍ SOUTĚŽE

Soutěž bude probíhat na území České republiky na internetové adrese www.minitiny.cz v období 4. 4. 2022 00:01 h do 10. 4. 2022 23:59 h.

 

ÚČASTNÍCI SOUTĚŽE

Účastníkem soutěže může být každá fyzická osoba starší 15 let, která splní podmínky účasti v soutěži stanovené těmito pravidly.

 

CENY

Hlavní cenou je voucher na nákup na e-shopu www.minitiny.cz v hodnotě 500Kč a plyšová hračka Chase – Tlapková patrola.

 

PRAVIDLA ÚČASTI

Účast v soutěži je podmíněna uskutečněním objednávky jakéhokoliv zboží na e-shopu www.minitiny.cz v období od 1. 4. do 10. 4. 2022. Registrace probíhá automaticky splněním uvedených podmínek. Stornované objednávky budou ze soutěže vyřazeny.

Účast v soutěži může soutěžící odmítnout na info@minitiny.cz nebo tel.: 605 854 769.

Slosování proběhne ve lhůtě do 2 kalendářních dnů po skončení soutěžního období.

 

VYHLÁŠENÍ VÝHERCE

Vyhlášení výherce proběhne po slosování. V případě výhry bude výherce kontaktován e-mailem na e-mail, který uvede v objednávce. Zároveň bude výherce kontaktován telefonicky nebo prostřednictvím sms.

Účastí v soutěži soutěžící bere na vědomí, že jeho e-mail a telefonní číslo budou užity ke sdělení výhry v soutěži.

Výherce bude rovněž oznámen na facebookových stránkách Mini Tiny cz (případně dalších sociálních sítích Mini Tiny CZ) a to v rozsahu jméno, počáteční písmeno příjmení a město bydliště.

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Soutěžící svou účastí v soutěži bere na vědomí, že pro účely organizace soutěže je nezbytné zpracování osobních údajů v rozsahu: jméno a příjmení, město bydliště, telefon, e-mailová adresa a informace o soutěžní objednávce. Podrobnější informace k ochraně osobních údajů zde.

 

 

V případně dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailu info@minitiny.cz nebo tel.: 605 854 769.

V Jenštejně dne 1. 4. 2022