Pravidla soutěže – SOUTĚŽ o nákup ŠKOLNÍCH POTŘEB ZDARMA

POŘADATEL SOUTĚŽE

Pořadatelem soutěže je Mgr. Blanka Koloušková, se sídlem Soukenická 360, 250 73 Jenštejn, IČ: 74348345, zapsaná v živnostenském rejstříku vedeném Městským úřadem v Brandýse nad Labem, provozovatel e-shopu www.minitiny.cz .

 

MÍSTO A DOBA KONÁNÍ SOUTĚŽE

Soutěž bude probíhat na území České republiky na internetové adrese www.minitiny.cz v období 22. 8. 2022 00:01 h do 11. 9. 2022 23:59 h.

 

ÚČASTNÍCI SOUTĚŽE

Účastníkem soutěže může být každá fyzická osoba starší 15 let, která splní podmínky účasti v soutěži stanovené těmito pravidly.

 

CENA

Hlavní cenou je nákup zdarma, respektive vrácení platby za celý nákup školních potřeb.

 

PRAVIDLA ÚČASTI

Účast v soutěži je podmíněna uskutečněním objednávky školních potřeb z kategorie Papírnictví / Školní potřeby v e-shopu www.minitiny.cz v období od 22. 8. do 11. 9. 2022. V objednávce mohou být i další produkty z jiných kategorií. Registrace probíhá automaticky splněním uvedených podmínek. Stornované objednávky budou ze soutěže vyřazeny.

Účast v soutěži může soutěžící odmítnout na info@minitiny.cz nebo tel.: 605 854 769.

Slosování proběhne ve lhůtě do 1 týdne po skončení soutěžního období. Peníze za uskutečněný nákup budou výherci zaslány převodem na bankovní účet.

 

VYHLÁŠENÍ VÝHERCE

Vyhlášení výherce proběhne po slosování. V případě výhry bude výherce kontaktován e-mailem na e-mail, který uvede v objednávce. Zároveň bude výherce kontaktován telefonicky nebo prostřednictvím sms.

Účastí v soutěži soutěžící bere na vědomí, že jeho e-mail a telefonní číslo budou užity ke sdělení výhry v soutěži.

Výherce bude rovněž oznámen na facebookových stránkách Mini Tiny cz (případně jiných sociálních sítích Mini Tiny cz) a to v rozsahu jméno, počáteční písmeno příjmení a město bydliště.

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Soutěžící svou účastí v soutěži bere na vědomí, že pro účely organizace soutěže je nezbytné zpracování osobních údajů v rozsahu: jméno a příjmení, město bydliště, telefon, e-mailová adresa a informace o soutěžní objednávce. Podrobnější informace k ochraně osobních údajů zde: https://www.minitiny.cz/podminky-ochrany-osobnich-udaju/

 

 

V případně dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailu info@minitiny.cz nebo tel.: 605 854 769.

V Jenštejne dne 22. 8. 2022