Testovali jsme pro vás

Otestovali jsme pro Vás pět různých sešitů s aktivitami a úkoly pro děti od 3 let od značky JIRI MODELS. Pojď se s námi podívat na naše novinky, které teď frčí!

Testovat nám pomohly holky ve věku 3 a 5 let.

 

MALUJ VODOU PRASÁTKO PEPA

Název napovídá, o co v tomto sešitu půjde. Ano, stačí mít doma pouze štětec, kelímek s vodou a můžete začít. Stačí kapka vody a obrázek se Vám zbarví před očima. Najdete zde osm obrázků ve formátu A4 k vybarvení. Listy jsou tvrdší, takže se jen tak hned nepromočí vodou a neprodřou štětcem. Tento sešit s obrázky Prasátka Peppy a jejích kamarádů si zamilují mladší děti.

TIP: Používejte malé množství vody, abyste nerozmočili celý sešit. Přikryjte si stůl igelitem nebo novinami pro případ vylití kelímku s vodou.

https://www.minitiny.cz/maluj-vodou-a4-prasatko-peppa/

 

Maluj_vodou  Maluj_vodou_1  Maluj_vodou_2  Maluj_vodou_3  Maluj_vodou_4 

Maluj_vodou_5

 

MOJE PRVNÍ SAMOLEPKOVÁNÍ TŘPYTIVÉ VÍLY

Samolepkové knížky jsou dětmi velmi oblíbené. Máme vyzkoušeno mnoho druhů, ale tyto samolepky Třpytivé víly jsou top. Velikost sešitu je větší A5, obsahuje 16 stran k nalepení a více než 265 samolepek. Stránky jsou voskované, a proto si samolepky můžete lepit a odlepovat kolikrát chcete. Jde to velmi lehce. Polovina samolepek se třpytí. První a poslední stránka slouží k odložení samolepek, pokud se Vám na obrázek nevejdou nebo je tam zrovna v tu chvíli nechcete.

TIP: Vytrhněte si celou stránku se samolepkami, abyste nemuseli stále otáčet stránkami.

https://www.minitiny.cz/moje-prvni-samolepkovani-trpytive-vily

 

 Trpytive_vily  Trpytive_vily_1  Trpytive_vily_2  Trpytive_vily_3  Trpytive_vily_4

 

VELKÝ BLOK NA HRANÍ - DŽUNGLE

S tímto blokem na hraní jsme si užily hodně zábavy. Obsahuje 60 tvrdých oboustranných listů. Na jedné straně najdete barevný obrázek se 3 – 4 zábavnými úkoly, jedná se o grafomotorická cvičení, spojování čísel, počítání, hledání rozdílů. Na straně druhé si můžete vybarvit černobílý obrázek. Řešení jednotlivých úkolů naleznete na konci bloku. Stránky se dají lehce odtrhnout. Úkoly v sešitu zvládá i 3letá. 

https://www.minitiny.cz/velky-blok-na-hrani-dzungle/

 

 Velky_blok  Velky_blok_1  Velky_blok_2  Velky_blok_3  Velky_blok_4 

Velky_blok_5

 

omalovánky se samolepkami - sofie první

Kdo by neznal Sofii, která se ze dne na den stala princeznou. Vlastní kouzelný amulet, díky kterému rozumí řeči zvířat a který ji dokáže přeměňovat a plnit přání, pokud koná dobro. Díky těmto omalovánkám se můžete alespoň na chvilku dostat do zámku, vybarvit princeznu Sofii a její kamarády. Sešit obsahuje také různé úkoly. Na první straně naleznete samolepky, které si můžete nalepit do sešitu s omalovánkami a nebo si namalovat obrázek a polepit ho dle vlastní fantazie. U nás si samolepky lepí na stránky s úkolem, který mají splněný.

https://www.minitiny.cz/omalovanky-se-samolepkami-sofie-prvni-2/

 

Omalovanky  Omalovanky_1    Omalovanky_2  Omalovanky_3  Omalovanky_4 

Omalovanky_5  Omalovanky_6

100 AKTIVIT + samolepky

Tento sešit je doslova plný aktivit a omalovánek, ze kterého jsme nadšení. Vybarvíte si všechny možné postavičky Disney. Od Olafa z Ledového království, Jasmíny, 101 Dalmatinů až po Meridu, Minnie, Bambiho a dalších. Na každé stránce objevíte krátký úkol a omalovánku. Vše je černobíle, takže si můžete postupně vybarvit celou knihu. U každého úkolu je uvedené řešení. Navíc kniha obsahuje list samolepek postaviček Disney. Je jen na Vás, kam si je nalepíte. My si je lepíme za splněné úkoly v sešitu.

https://www.minitiny.cz/100-aktivit-disney-holky

 

100_aktivit  100_aktivit_1  100_aktivit_2  100_aktivit_3  100_aktivit_4 

100_aktivit_5