Tento měsíc jsme pro vás testovali

Tento měsíc jsme vybrali produkty z kolekce Králíčka Binga. Abychom se s vámi podělili o zábavu a tvoření, které jsme si užili!

https://www.minitiny.cz/kralicek-bing-2/

 

Postřeh! Bing

Skvělá karetní hra s králíčkem Bingem a jeho kamarády. Účelem hry je najít co nejrychleji na tvé kartičce stejný obrázek jako je položený na stole. Vždy je zde nějaký stejný. Jen jsou různě velké a to člověka řádně mate. Pojmenuješ postavu nebo věc a položíš na stůl. Kdo se rychleji zbaví všech karet v ruce vyhrává.

Tuto hru máme doma velmi rádi a hrajeme často. Je v zásadě jednoduchá, ale pořád nás baví!
Navíc v balení najdete i omalovánkový list s postavičkami Binga, Suly či Panda k vybarvení.

https://www.minitiny.cz/postreh-bing/

 

Hra Postřeh s králíčkem Bingem  Hra Postřeh s králíčkem Bingem  Hra Postřeh s králíčkem Bingem  Hra Postřeh s králíčkem Bingem  Hra Postřeh s králíčkem Bingem  Hra Postřeh s králíčkem Bingem  Hra Postřeh s králíčkem Bingem

  

Šroubovací voskovky Bing

Šroubovací voskovky máme rádi a používáme dlouhodobě s různými motivy. Tyto s králíčkem Bingem nesměly v naší malovací výbavě chybět. Je jednoduché s nimi zacházet. Stačí vyšroubovat a po kreslení zase zasunout zpět. Pro děti je zajímavé už samotné šroubování. Kromě toho mohou objevovat na voskovkách drobné obrázky Binga a jeho přátel.

https://www.minitiny.cz/sroubovaci-voskovky-kralicek-bing/¨

 Šroubovací voskovky s Bingem  Šroubovací voskovky s Bingem  Šroubovací voskovky s Bingem  Šroubovací voskovky s Bingem  Šroubovací voskovky s Bingem 

 

Lepím si zas a znovu Bing

Název je více než výstižný. S touto sadou samolepek bude spousta zábavy. Jsou to totiž foliové samolepky, které je možné používat opakovaně a lepit na různé povrchy. Nemusíš se spokojit pouze s připojenými pozadími (i když jsou opravdu krásná), ale můžeš lepit, kam tě napadne. Skvělé jsou samolepky třeba i jako dekorace na okno!

Jen odlepování z původního balení nám šlo trošku hůře, protože podklad je tvrdý, ale nic, s čím bychom si neporadili! Navíc v sešitu najdeš i několik listů s omalovánkami.

https://www.minitiny.cz/lepim-si-znovu-a-znovu-bing-2/

Lepím zas a znovu s Bingem  Lepím zas a znovu s Bingem  Lepím zas a znovu s Bingem  Lepím zas a znovu s Bingem  Lepím zas a znovu s Bingem  Lepím zas a znovu s Bingem  Lepím zas a znovu s Bingem

 

Foukací fixy Bing

Foukací fixy také nepoužíváme poprvé. Jsou zde půvabné šablony s motivy z oblíbeného seriálu. Vyzkoušeli jsme 4 šablony a 6 přiložených barev. „Kreslit“ foukáním se dá ale i mimo šablony, jen tak na papír. Nejdřív je nutné fixy otevřít a seskládat k foukání dle přiloženého návodu a jde se na to. Menším dětem je dobré trošku přidržet šablonu, větší už to jako profíci zvládnou sami. Z výsledků jsou všichni nadšení!

Tip: Nezapomeňte na nějakou podložku, noviny či igelit. Můžete mít postříkaný celý stůl.

https://www.minitiny.cz/foukaci-fixy-kralicek-bing/

Foukací fixy s Bingem  Foukací fixy s Bingem  Foukací fixy s Bingem  Foukací fixy s Bingem  Foukací fixy s Bingem  Foukací fixy s Bingem 

 

Oboustranné voskovky Bing

Tyto voskovky jsou určené pro menší ručky. Jsou buclatější a dobře se drží i malým dětem. Tím, že jsou oboustranné získáte z 8 kusů voskovek celkem 16 barev. A s těmi už se dají dělat divy! Všechny jsou s krásnými motivy postaviček z králíčka Binga!

Vybarvovat můžete třeba omalovánky z Lepím zas a znova, nebo zmiňovaný omalovánkový list z Postřehu!

https://www.minitiny.cz/oboustranne-voskovky-bing/

Voskovky s Bingem  Voskovky s Bingem  Voskovky s Bingem  Voskovky s Bingem  Voskovky s Bingem 

 

Razítka 5+1 s voskovkou Bing

Razítka jsou u nás také oblíbená. Tyto se dobře uchopí a po namočení v přiloženém barvícím polštářku můžeš tisknout o sto šest! Přiložená několikabarevná voskovka pak může posloužit k dokreslení dalších motivů, propojení razítek nebo pro vytvoření pozadí.

V dalším článku od nás najdete 3 tipy, jak se dá tvořit s razítky.

https://www.minitiny.cz/razitka-5-1-s-voskovkou-bing/

Razítka 5+1 s voskouvkou s Bingem  Razítka 5+1 s voskouvkou s Bingem  Razítka 5+1 s voskouvkou s Bingem  Razítka 5+1 s voskouvkou s Bingem  Razítka 5+1 s voskouvkou s Bingem