Podivnosti králíčka Binga

Nekorektní povídání pro korektní rodiče

 

Miluje vaše dítko seriál s kresleným králíčkem Bingem? Trvalo mi 2 měsíce, než jsem byla schopná přijmout tento seriál nebo v něm dokonce najít zalíbení. Do té doby jsem měla velký problém jej třeba i poslouchat.

Dodnes mi ovšem řada věcí není jasná. Když pominu velikosti postav a jejich rodičů, jejich barvy, či vzory - ostatně tady je to hlavně na tvůrcích, je to přeci pohádka a je originální. Co dodneška nechápu je Flop. Co to hulí za matroš? 😆 Je to tak ohromný prototyp dokonalého rodiče, až je to neuvěřitelné. Za všech okolností, ve všech situacích, při každém problému dokáže být milující, chápavý, naprosto klidný, vyrovnaný a také vlídný. Jak nemožné pro nás ostatní smrtelníky! To byl asi můj největší problém při sledování těchto kreslených příběhů (když pominu Binga samotného a jeho vyvádění). Tato sonda do života dokonalého rodiče, která v našem rodinném životě vypadá jako science fiction.

Proboha a což až si toho všimnou děti?! 😱 Uvědomí si, jak by to snad i u nás doma mohlo / mělo, nebo co já vím, vypadat? Když si dítko jednou zamiluje Binga, těžko se mu upírá. Zkoušela jsem to hned, když jsem si uvědomila, že tohoto dokonalého předobrazu rodiče nejsem schopna. 😊 Naštěstí se tyto nároky na mě doma nekladou a můj mladší syn vyhodnotil, že to se mnou vydrží, i když nejsem dokonalá. Jupí, další výhra v našem nerovném výchovném boji! 😄

 

Blanka z Mini Tiny

Blanka z Mini Tiny 2