Co se nám osvědčilo na cestách

carousel na cesty

 

Zabavit děti na cestách je někdy náročné. Nuda a dlouhé čekání udělá své. Proto se snažím vždy přibalit nějakou tu zábavu, kterou postupně vytahuji. Mám tak prima překvapení a o zábavu není nouze. Podívejte se níže na několik tipů, které se nám osvědčily!

PRODUKTY NAJDETE ZDE

 

Omalovánky na cesty

Omalovánky v cestovním balení jsou velmi praktické. Děti mají po ruce obrázky k vybarvení i pastelky. Vše si po malování zase uloží zpátky a mají vše pohromadě.

https://www.minitiny.cz/zabava-na-cesty/

Cestovní omalovánky  Cestovní omalovánky

 

Samolepkové knížky

Knížky pro lepení samolepek jsou pro nás „must have“ na cesty. Prostě musíme mít a vzít. Je tolik krásných motivů, že s nimi vždy překvapím i potěším. Malé formáty dáte i do kabelky či příručního zavazadla a jsou tak vždy po ruce!

https://www.minitiny.cz/samolepkove-knizky/

Samolepkové knížky  Samolepkové knížky Samolepkové knížky  Samolepkové knížky

 

Notes

Notýsek se určitě hodí pro větší děti, které si již mohou psát zážitky z cest. Malovat obrázky a poznamenávat si, jaké místa navštívili a jaké dobrodružství zažili. Vše mohou doplnit třeba i o nějakou fotku. Jednou se k takovým zápiskům budou určitě rádi vracet!

https://www.minitiny.cz/notesy-a-bloky/

 Notesy se zámkem

 

Třpytivé tetování

Letos určitě na dovču přibalíme i toto třpytivé tetování. Dětem dělají obrázky neuvěřitelnou radost a u vody na dovolené se to hodí prostě nejvíc. Tetování se budou na sluníčku hezky třpytit a barevné obrázky ozdobí každou ručku. Vyzkoušejte i vy!

https://www.minitiny.cz/tetovani/

 Třpytivé tetování

 

Pexeso na cesty

Pexesa a jiné společenské hry nesmí v našem kufru chybět. Po obědě či před spaním rádi hráváme nějaké hry. Děti se krásně uklidní, popovídáme si a je to zábava, která baví všechny.

https://www.minitiny.cz/spolecenske-hry/

https://www.minitiny.cz/pexesa-a-jine-hry/

Pexeso na cesty