Cestou necestou... Cestování s dětmi může být náročné

 Cestování s dětmi

 

Zvláště, je-li delší. Nepochybujeme o tom, že seznam k balení již máte hotový. Pokud však chcete poradit se seznamem léků na cestu – tady skvělý odkaz na seznam přímo od paní doktorky Pediatriesusmevem.

A pokud chcete mít cestu aspoň trošku v klidu, doporučujeme nějakou zábavu na cesty. Do auta, do vlaku či letadla. Níže pár tipů od nás na praktická cestovní balení a motivy, které děti zaujmou (stačí kliknout na obrázek a produkty se zobrazí v e-shopu). Cestujte se zábavou a ne nudou!

 

ZÁBAVA NA CESTY - VŠECHNY PRODUKTY ZDE

 

OMALOVÁNKY NA CESTY – v praktickém balení. Krabička s bločkem omalovánek a papírů doplněná o pastelky. Vše v jednom.

 

 Omalovánky na cesty

 

OMALOVÁNKY SE SAMOLEPKAMI – balení s ouškem přesně pro dětskou ručku. Mohou si tak svůj set omalovánek se samolepkami nosit s sebou.

Omalovánky se samolepkami

 

MAZACÍ TABULKA – výborná pro nekonečné kreslení. Možnost tréninku psaní apod. Spolu s tabulkou je v balení marker, který jde jednoduše vymazat houbičkou na vršku (nebo jinou tkaninou či kapesníčkem).

Mazaci tabulka

 

OMALOVÁNKOVÉ LISTY SE SAMOLEPKAMI – 2v1, omalovánky i samolepky. Listy jsou samostatné a je tak snadné vytáhnout a nachystat, co je zrovna třeba. Vše v praktických deskách / složce.

Omalovankove listy se samolepkami   Omalovánkové listy se samolepkami

 

 

AKTIVITY DO KAPSY – praktické kapesní formáty aktivity knížky. Malé knížečky nebudou překážet v žádném zavazadlu.

Aktivity do kapsy

 

SAMOLEPKOVÉ KNÍŽKY – za nás nejvíce doporučované. Jednoduché, kreativní, bez nepořádku. Děti se zabaví, rozvíjí motorické schopnosti, zapojí představivost. Spousta motivů a licenčních postaviček.

Samolepkové knížky   Samolepkové knížky

 

AKTIVITY KNÍŽKY – skvělé pro zapojení dítěte do úkolů a hádanek. Více zapojují myšlení a pro starší může být zábavnější. Máme formáty kapesní í větší s více než 200 stranami aktivit.

Aktivity knížky

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------

A jeden TIP po čarou. Skvělá taška na malování a kreativní potřeby z IKEA, která se nám opravdu osvědčila. Z jedné strany má tvrdé desky, na kterých si děti mohou kreslit. Sbalíte do ní vše potřebné a využijete ji i při tvoření, malování či psaní.

Ikea Mala    Ikea Mala

 

Šťastnou cestu a hezkou dovču!