Tento měsíc jsme pro vás testovali

Tvarované omalovánky Trolové

Omalovánek není nikdy dost. Dcera není velkým příznivcem omalovávání, baví ji spíše aktivity nebo samolepkové knížky, ale Tvarované omalovánky se jí moc líbily a chtěla je vyzkoušet. Omalovánky nabízí nejen spoustu barevných stran s postavičkami k vybarvení, ale i archy samolepek k výslednému dotvoření. Zábava, která vydrží déle než jedno odpoledne!

https://www.minitiny.cz/tvarovane-omalovanky-trolove/

0106-01_00_3   01_4  02_4

 

Kolekce her Prasátko Peppa

Tato kolekce her určená pro nejmenší od 2 let je u nás velmi oblíbená. Syn si skládá puzzle, učí se tvary či barvy a moc si to užívá. Sada obsahuje celkem 10 her, když se nějaké omrzí, sáhne se po další. Je to skvělá volba pro první hru, která děti moc baví

https://www.minitiny.cz/kolekce-her-prasatko-peppa/

00_5   01_6   02_6   03_4   04_4   05_1   06

 

Girlanda dinosauři

Skvělá volba na výzdobu party pro všechny malé milovníky dinosaurů. Za nás skvělá volba na dino párty!

https://www.minitiny.cz/girlanda-dinosauri-3m/

 00_4   01_5   02_5

 

Samolepková knížka Zvířátka

Skvělá volba pro všechny, co mají rádi zvířátka. U nás stále oblíbený formát samolepkových knížek, skvělé nejen na doma, ale i na cestování do auta, nebo kamkoliv kde musíme čekat a potřebujeme zahnat nudu. Výborná zábava na mnohá odpoledne.

https://www.minitiny.cz/samolepkova-knizka-zviratka/

00_2    01_2  02_2   03_2   04_2

 

Velká samolepková knížka Víly a skřítkové

Tato samolepková knížka u nás doma opravdu zabodovala, dcera z ní měla velkou radost. Je krásně ilustrovaná a děti se v ní mohou potulovat snovým světem víl, skřítků a elfů. Mohou si lepit a vytvářet si tak vlastní pohádkové příběhy. Učaruje každému!

https://www.minitiny.cz/velka-samolepkova-knizka-vily-a-skritkove-2/

 00  01   02   03   04

 

Kreativní sketchbook Nebulous Stars – Nebulia

U tohoto produktu jsem váhala, zda jej dceři dát. Přišlo mi, že je určen spíše pro starší dívky, které využijí jeho potenciál více. Ale zjistila jsem, že mé obavy byly zbytečné. Jednak dceru nadchnul úžasný design a provedení celého omalovánkového notýsku. A i když její vybarování ještě není dokonalé, poprala se s tím a skvěle se zabavila. Vyzkoušela si spoustu nových technik se vzorovými šablonami, navíc je v notýsku i množství krásných samolepek. Mohla tedy opravdu tvořit hezká dílka. A to se počítá!

https://www.minitiny.cz/kreativni-sketchbook-nebulous-stars-nebulia/

00_6   01_7   02_7   03_5

 

Samolepková zábava Minnie

Tyto fóliové samolepky jsou jednoduše skvělé. Už jen tím, že je můžete používat opakovaně. Nalepíte a zase sundáte. Navíc v půvabném designu s Minnie. Tyto samolepky navíc můžete lepit nejen na přiložená pozadí. Co zkusit třeba okna nebo jiné plochy?

https://www.minitiny.cz/samolepkova-zabava-minnie/

 00_1   01_1   02_1   03_1   04_1   05

 

Omalovánky maluj vodou Sofie první

Omalovánky vodou jsou u nás již klasika. Používáme je už opravdu hodně dlouho a obě děti stále hodně baví. A obzvláště ty s Princeznou Sofii – jmenovkyní mé dcery! Výhodou je bezesporu to, že nepotřebujete žádné barvy. Stačí jen štětec a voda!

https://www.minitiny.cz/omalovanky-maluj-vodou-sofie-prvni/

 00_3   01_3   02_3   03_3   04_3